What do we offer?
We offer the most exquisite furniture for your home!
All furniture
Fill out the form and get a guaranteed 3% discount
Fill in the form
Our projects
Квартира в ЖК "Жемчужина", м.Одеса
Комплектація - це дуже важливий етап у перетворенні житла в ваш особистий затишний простір. Якщо ви вже встигли попрацювати з дизайнером та маєте готовий дизайн-проект, або просто бажаєте почути думку іншіх профі, то вам точно до нас.
More details
Our projects
Квартира в ЖК "Біла Акація", м.Одеса
Власники цієї шикарної квартири, розташованої у респектабельній частині Одеси, звернулися до нас у салон на фінальному етапі комплектації. У квартирі вже був виконаний якісний дизайнерський ремонт. Залишався завершальний, але при цьому дуже важливий етап - вибір ліжка, приліжкових тумбочок та крісел у майстер-спальню господарів.
More details
Our projects
Квартира в ЖК "Green Wood", м.Одеса
Із великим задоволенням згадуємо цей цікавий проект, повну комплектацію якого нам довірив власник цієї стильної квартири з розкішним видом на Одеську затоку у ЖК "Green Wood". На цьому об'єкті ми застосували увесь свій досвід і професіоналізм.
More details
Our projects
Приватний будинок КМ "Золоче", Київська область
Дуже цікавий проект. Уся робота по комплектації замicького будинку велася віддалено з Одеси.
Ми пiдібрали, замовили і привезли на об'єкт меблі, які гармонійно збіглися із загальним стилем будинку.
More details
Our projects
Приватний будинок на В.Фонтанi, м. Одеса
Ми не шукаємо легких шляхів і блискуче справляємося з найскладнішим завданням. Як правило ми відносимо до такого - проектування корпусних меблів. Необхідно врахувати усі деталі і правильно поставити завдання перед виробником меблів. Це особливо важливо, коли така робота ведеться віддалено, адже замовлення розміщується на виробництві в Італії.
More details
About HABITARE interiors

Компанія HABITARE Interiors була заснована в 2012 році в Одесі. Якщо перед Вами стоїть завдання замовити або купити італійські меблі та освітлення, то рекомендуємо звертатися до експертів в цій області і надійних постачальників. Протягом 9 років нам делегують комплектацію приватних і комерційних проектів - підбір і доставку, проектування і монтаж кухонь, гардеробних, дитячих і офісів, а також підбір інтер'єрного освітлення від провідних європейських марок.

750 реалізованих проектів, понад 1000 задоволених клієнтів з Одеси, Києва і Дніпропетровська, а також Молдови, Німеччини та Іспанії - це результат злагодженої командної роботи фахівців нашої компанії. Наші партнери – це 100 перевірених виробників з Італії і Євросоюзу – Іспанії, Португалії, Німеччини та Швеції. Ми рекомендуємо своїм замовникам тiльки оптимальні і перевірені рішення, так як завжди знаходимося в курсі останніх новинок в світі дизайну. Щороку відвідуємо головні європейські виставки, такі як Salone del Mobile Milano, IMM Cologne, Maison & Object Paris і Habitat Valencia. Маючи в своєму розпорядженні міжнародну логістику, ми здійснюємо поставки безпосередньо від виробника в оптимальні терміни. Ми цінуємо час наших клієнтів і не порушуємо обумовлених термінів. Комплектуємо об'єкти «під ключ» в Україні та за кордоном. Меблевий салон HABITARE interiors площею в 200 м2 розташований в Одесі на 2-му поверсі нового комплексу ТВК «МегаДом».

Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3 % на любі товари за підписку на наш Instagram!

@habitare_interiors