Договiр публiчної оферти

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ 

Цей договір між ФОП Дiдоренко Вiолетта Павлiвна, іменованим надалі Продавець, і користувачем послуг інтернет-магазину, iменованим надалi Покупець, визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину habitare.ua

1. ЗАГАЛЬНI ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Продавець публікує цей Договір купівлі-продажу, який є публічним Договором-офертою на адресу фізичних i юридичних осіб відповідно до Законодавства України.

1.2. Ця публічна Оферта визначає всі суттєві умови договору між Продавцем і Покупцем. Договір укладається між Продавцем і Покупцем у момент оформлення замовлення.

1.3. Оферта може бути акцептована (повне і беззастережне прийнята в повному обсязі і без винятків)  Покупцем з умов Договору будь-якою фізичною або юридичною особою на території України, яка має наміри придбати чи замовити продукцію, що надається Продавцем через інтернет-магазин, розташований на сайті habitare.ua.

1.4. У разі прийняття умов цього Договору, фізична або юридична особа, яка проводить акцепт Оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення у розмірі та на умовах цього Договору.

1.5. Оферта та повна  інформація про придбані товари опублікована на сайті habitare.ua               

1.6. Інтернет-магазин, розташований в мережі Інтернет за адресою habitare.ua, за допомогою якого Продавець здійснює продаж товарів, є власністю Продавця і призначений для організації дистанційного способу продажу та замовлення товарів через мережу Інтернет.

1.7. Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення. Надана Покупцем контактна інформація може бути використана з метою інформування про зміни у роботі, акційні пропозиції або іншої інформації, пов'язаної з діяльністю Продавця.

2. ПРЕДМЕТ ОФЕРТИ

2.1. Продавець здійснює продаж Покупцеві товару на підставі замовлень і попередньої оплати Покупцем, відповідно до чинних на момент здійснення замовлення цін, встановлених Продавцем в Оферті і додатках до неї.

2.2. Фізична або юридична особа, яка прийняла усі умови Оферти та Додатки до неї у повному обсязі, з моменту надходження оплати товару на розрахунковий рахунок Продавця, або з моменту надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Оператора платіжної системи, вважається уклавшим з Продавцем Договір купівлі-продажу замовлених товарів iз каталогу інтернет-магазину за адресою habitare.ua та набуває статус Покупця. Даний Договір є офіційним документом Продавця та невід'ємною частиною Оферти.

3. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Покупець може оформити замовлення самостійно на сайті інтернет-магазину, або через менеджера за телефонами, вказаними на сайті, на умовах Договору купівлі-продажу (публічної Оферти інтернет-магазину), або завiтавши до нашого салону у м.Одесi.

3.2. При оформленні замовлення на сайті інтернет-магазину Покупцеві необхідно надати про себе інформацію:

- прізвище та ім'я 

- адресу доставки замовлення

- контактний телефон i електронну пошту.

3.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних без обмеження терміну його дії.

3.4. Якщо Продавцю необхідна додаткова інформація, він має право запросити її у Покупця. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцю при покупці товарів в інтернет-магазині.

3.5. Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем і Покупцем вважається укладеним з моменту електронного оформлення замовлення на сайтi інтернет-магазину або видачі Продавцем Покупцеві касового або товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату Товару.

4. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТОВАР

4.1. Продавець забезпечує наявність чи актуальність товарів для замовлення, наданих на сайті. Товари супроводжуються фотографіями, описом і ціною.

4.2. Всі інформаційні матеріали на сайті інтернет-магазину носять довідковий характер. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються наявностi чи способів використання товару, Покупець повинен перед оформленням замовленя звернутися до Продавця за вказаними на сайті телефонами або електронною поштою.

5. ЦІНА ТОВАРУ

5.1. Ціна на кожну позицію товару вказана на сайті iнтернет-магазину у гривнях.

5.2. Продавець має право у односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію товару, при цьому ціна на замовлений та оплачений Покупцем товар зміні не підлягає.

5.3. Продавець вказує вартість доставки товару на сайті iнтернет-магазину або повідомляє Покупцеві при оформленні замовлення.

5.4. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються способами, зазначеними на сайті Інтернет-магазину в розділі «Оплата».

6. ОПЛАТА ТОВАРУ

6.1. Способи i порядок оплати зазначені на сайті інтернет-магазину у розділі "Оплата».

6.2. Після надходження коштів на рахунок Продавця, менеджер інтернет-магазину погоджує з Покупцем способи і термін доставки товару з наявностi чи пiд замовлення. Обов'язок Покупця по сплаті ціни товару вважається виконаним з моменту зарахування 100% відповідних грошових коштів на рахунок Продавця.

6.3. Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет магазині.

7. ДОСТАВКА І ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ

Способ, порядок і терміни доставки товарів зазначені на сайті у розділі «Доставка». Порядок і умови доставки замовленого товару Покупець погоджує з менеджером інтернет-магазину в момент оформлення покупки.

8. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

8.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України i за рахунок Покупця.

8.2. Повернення товару належної якості, придбаного з наявностi з салону чи складу Продавця, можливий в випадку, якщо збережено його товарний вигляд, заводське пакування, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт покупки.

8.3. ВАЖЛИВО! Замовник не має права відмовитися від товару належної якості, що був замовлений за бажанням Замовника у виробника i має індивідуально-визначені властивості. Такий товар обмiну та возврату не пiдлягає.

8.4. При відмові Замовника від товару належної якості, придбаного з наявноcтi, Продавець повертає кошти у розмірі вартості такого Товару, за винятком витрат продавця на збирання/розбирання i доставку товару, який повертається. Повернення суми, зазначеної в п.9.5. здійснюється протягом 14 робочих днів після отримання магазином цього товару.

9. ОБМІН ТОВАРУ

9.1. Обмін товару належної якості, придбаний з наявностi, можливий у термiн не бiльше нiж 14 календарних днів з моменту придбання товару. Обмiн можливий у випадку, якщо збережені заводські пломби, захисні плівки та заводське пакування, товар немає механічних пошкоджень i подряпин, товар не має слідів експлуатації. Присутнiсть документу, якiй підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару – обов’язкове. 

9.2. Обмін товару у випадках, передбачених законом i цим Договором, проводиться після звернення на нашу електронну пошту, або зателефонувавши Продавцю на контактний номiр, зазначений на сайті.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

10.1. Продавець і Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України і положень цього Договору.

10.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання замовлень і своїх зобов'язань у разі надання Покупцем недостовірної або помилкової інформації.

10.3. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання товарів, замовлених на сайті і придбаних у Продавця.

10.4. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком форс-мажорних обставин як: війна або військові дії, землетрус, епiдемiя, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, що виникли незалежно від волі Продавця та/або Покупця після укладення цього Договору. Сторона, яка не може виконати свої зобов'язання, негайно повідомляє про це іншу Сторону.

11. ГАРАНТIЙНI ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

11.1. На всі меблі, освiтлення і предмети декору, куплені чи замовленi в нашому інтернет-магазині habitare.ua, до яких додається товарний чек і/або договір, поширюється гарантія. Гарантія має на увазі під собою безкоштовний ремонт або заміну запчастин, комплектуючих протягом усього гарантійного терміну.

Гарантія надається на термін від 18 до 24 місяців в залежності від товару.

11.2. Гарантiя не поширюється:

- на пошкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації;

- на товар з порушенням гарантійних пломб;

- на пошкодження, що виникли в результаті з'єднання і підключення товару до інших виробів;

- при наявності механічних і інших пошкоджень, що виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб;

- на пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (недотримання температурного режиму, вплив рідини, запиленості, механічне пошкодження, попадання всередину корпусу сторонніх предметів);

- на пошкодження внаслідок аварійного підвищення або пониженням напруги в мережі чи викликанi неправильним підключенням до електромережі;

- на пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ);

- несанкціонованого розкриття, ремонту або зміни внутрішніх комунікацій, програмного забезпечення і компонентів товару, зміни конструкцій або схеми товару;

- при відсутністi товарного чека і / або договору або додатків до нього.

12. ІНШІ УМОВИ

12.1. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця, він повинен звернутися у офіс Продавця або по електронній пошті: info@habitare.ua

12.2. Цей Договір вступає у силу з дати акцепту Покупцем цієї оферти і діє до повного виконання зобов'язань Сторонами.

12.3. Всі суперечки і розбіжності, що виникають при виконанні Сторонами зобов'язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів.

12.4. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

 

РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ:

ФОП ДIДОРЕНКО ВIОЛЕТТА ПАВЛIВНА

МФО 328704 АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Код ЄДРПОУ 2413920305

IBAN UA873052990000026000044901005

Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3 % на любі товари за підписку на наш Instagram!

@habitare_interiors