Обмін та повернення товару

На товари, придбані в інтернет-магазині habitare.ua поширюється гарантія, що діє на всій території України.

У разі необхідності можна обміняти або повернути товар, придбаний в інтернет-магазині habitare.ua з наявності в салону або складу, не пізніше 14-ти календарних днів з моменту його отримання (відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 №1023-XII).

Обмiняти або повернути товар належної якості можливо у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, заводське пакування, захiснi плiвкi, немає механічних пошкоджень i подряпин, товар не має слідів експлуатації. Присутнiсть документу, якiй підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару – обов’язкове.

При відмові Покупця від товару належної якості, придбаного з наявноcтi, Продавець повертає кошти у розмірі вартості такого Товару, за винятком витрат Продавця на збирання/розбирання i доставку товару, який повертається. Повернення оплати здійснюється протягом 14 робочих днів після отримання магазином цього товару. Обмін товару у випадках, передбачених законом i цим Договором, проводиться після звернення на нашу електронну пошту, або зателефонувавши нам на контактний номiр, зазначений на сайті.

 

ВАЖЛИВО! Замовник не має права відмовитися від товару належної якості, що був замовлений у виробника за бажанням Замовника i має індивідуально-визначені властивості. Такий товар обмiну та возврату не пiдлягає.

Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3 % на любі товари за підписку на наш Instagram!

@habitare_interiors