Про нас

aboutКомпанія HABITARE interiors була заснована у 2012 році в м.Одесі. Якщо перед Вами стоїть завдання купити з наявності або пiд замовлення якісні італійські або інші європейські меблі та освітлення, то ми рекомендуємо звертатися до експертів і надійних постачальників.

Протягом 10 років нам делегують комплектацію приватних і комерційних проектів - підбір, проектування, доставку і монтаж кухонь, гардеробних, дитячих, офісів і інтер'єрного освітлення від провідних європейських марок.

750 реалізованих проектів, понад 1000 задоволених клієнтів з Одеси, Києва, Харкова, Днiпропетровська, Львова, Вінниці, Чорноморська, Iзмаїла – це результат злагодженої командної роботи фахівців нашої компанії. Наші основні партнери – це 15, перевірених роками партнерських відносин, виробників з Італії та інших країн  Євросоюзу - Іспанії, Португалії, Німеччини та Швеції. 

Своїм замовникам ми рекомендуємо тільки перевірені та оптимальні рішення, так як завжди знаходимося у курсі останніх новинок у світі дизайну. Щороку відвідуємо головні європейські виставки, такі як Salone del Mobile Milano, IMM Cologne, Maison & Object Paris і Habitat Valencia.

Маючи у своєму розпорядженні міжнародну логістику, ми здійснюємо поставки безпосередньо від виробника в оптимальні терміни. Ми цінуємо час наших клієнтів і не порушуємо обумовлених термінів. Комплектуємо об'єкти «під ключ» в Україні та за кордоном.

Ми пишаємося тим, що більшість наших замовників приходить до нас за рекомендацією друзів чи знайомих. Ми також успішно співпрацюємо з дизайнерами та архітекторами.

Меблевий салон HABITARE interiors площею у 200 м2 розташован у м.Одесі на 2-му поверсі 2-го комплексу ТВК «МегаДом». Запрошуємо відвідати нас!

Якщо в списку наших партнерів Ви не знайшли бренд, що цікавить, напишіть нам і ми обов'язково повідомимо Вам умови замовлення та терміни поставки.

3D-тур по салону

Наші послуги
Комплектація
Комплектація

HABITARE Interiors – експерт з комплектації приватних та комерційних об'єктiв. Ми пропонуємо вибрати у нас в салонi необхiднi предмети інтер'єру по каталогах і зразках наших партнерiв - виробників з Італії, Іспанії, Німеччини, Португалії та Швеції. Комплектуємо інтер’єри меблями, освітленням i предметами декору вiд провiдних виробникiв Італії та Євросоюзу вiдповiдно до дизайн-проекту або власних побажань замовника. Працюємо з проектами житлових та громадських просторів будь-якої стилістики в Одесi, усiй Українi та за iї межами.

Проектування
Проектування

Ми допоможемо обрати та спроектуємо кухню, гардеробну, домашнiй кабінет або офіс, облаштуємо спальню, дитячу кімнату та столову. Проектування відбувається за допомогою ліцензійного ПЗ вiд виробникiв, що виключає помилки в проекті.

Доставка
Доставка

Завжди безкоштовна доставка на об’єкт замовника по Одесi. Доставка по Україні обговорюється окремо

Гарантiя
Гарантiя

Ми несемо 18-тi мiсячну гарантiю на усi замовлення и пропонуємо післягарантійний сервiс

Монтаж
Монтаж

Для наших замовників - безкоштовна послуга професійного монтажу "під ключ" 

Розмiщення замовлень
Розмiщення замовлень

Розміщуємо замовлення на потужностях виробників в Італії та інших странах Європейського Союзу. Робимо доставку в Україну.

Зберiгання
Зберiгання

У разі потребності - безкоштовне зберігання на нашому складі в Одесі 

Заповніть форму та отримайте гарантовану знижку 3%
Заповнити форму
Працюючі з нами ви гарантовано отримаєте:

Висока якість послуг та індивідуальний підхід до кожного проекту, незалежно від обставин і термінів

Вигідні ціни, тому що ми підтримуємо партнерські відносини з провідними виробниками Італії, Іспанії, Португалії, Німеччини та Швеції

Кращі рішення, так як ми завжди знаходимося в курсі останніх новинок в світі дизайну, відвідуючи всі головні європейські виставки

Авторський нагляд наших фахівців за виконанням ходу робіт на всіх етапах проекту

Поділитись
Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3 % на любі товари за підписку на наш Instagram!

@habitare_interiors