Квартира в ЖК "Біла Акація", м.Одеса

Квартира в ЖК "Біла Акація", м.Одеса
Замовити комплектацію

Складність завдання полягала у тому, що потрібно було не тільки запропонувати якісні європейські дизайнерські меблі, що підсилили б загальну естетику інтер'єру, але й вписатися у розмір та колір.

Ми завжди рекомендуємо звертатися до нас у салон на початковому етапі проекту. Це дуже мудра порада, яка збереже Вам не лише нерви, а й бюджет. Адже набагато простіше наповнювати інтер'єр предметами, які є другорядними і такими, які зробить будь-хто. У даному випадку це стосувалося дзеркальної стінової панелі та симетрії у кімнаті.

Із завданням чудово впорався наш улюблений португальський бренд PRADDY. Захоплюючі, прекрасні та безсмертні океанські мандрівники - медузи, надихнули PRADDY на створення цього позачасового дизайнерського ліжка. Поєднуючи вражаючу м’яку конструкцію з деталями металевого каркасу, подушки у формі парасольки та елегантні тонкі металеві ніжки, ліжко MEDUSA стає ідеальним доповненням до будь-якої сучасної спальні. Яскравий дизайн ліжка та крісел MEDUSA, а також оббивка з преміального матового велюру у чудовій синій гамі радує око та сприяє чудовому відпочинку. 

До ліжка чудово пасують тумбочки HAVASU, елегантна форма та плавні лінії яких відповідають естетиці райського водоспаду Хавасу - перлині Великого Каньону. Вигнуті краї, що поєднують шухляду з металевими деталями у кольорі чорний нікель, глянцове лакування натурального шпону Макасар та стільниця з натуральної шкіри, роблять цю стильну тумбочку придатною для інтеграції в будь-який модний сучасний інтер’єр.

Етапи роботи:

З урахуванням того факту, що замовники звернулися до нас на фінальній стадії проекту, завдання звелося до перевірки розмірів приміщення, вибору дизайну меблів і коліра. Замовники з радістю схвалили нашу рекомендацію та довірилися нашому досвіду. Тому і результат вийшов чудовий.

З огляду на те, що наші замовники вважають за краще спати на високих пружинних матрацах, які не передбачаються дизайном ліжка, ми попросили фабрику врахувати цей момент. PRADDY переробили основу ліжка, змістивши положення сітки на 5 см вниз. Візуально матрац не виглядає високим, але при цьому його висота цілих 28 см.

PRADDY виконую любі нестандарти, що не дивно. Адже її співробітники – суперкваліфіковані профі. А виробниче обладнання дозволяє впоратися із найскладнішим завданням. Це не порожні слова, бо це досвід та величезні інвестиції у виробництво та технології.

Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3 % на любі товари за підписку на наш Instagram!

@habitare_interiors