Квартира в ЖК "Жемчужина", м.Одеса

Квартира в ЖК "Жемчужина", м.Одеса
Замовити комплектацію

Ідеально, якщо на етапі проектування ви отримали реалістичне планувальне рішення та повний перелік необхідних меблів та предметів інтер'єру згідно обраної концепції, ваших побажань та бюджету. У такому випадку реалізація буде максимально відповідати кресленням та задумці дизайнера. У підсумковому варіанті ви швидко досягнете кращого фінального результату за рахунок придбання усіх необхідних товарів за цінами від виробника в стислі, реальні терміни. Також ми додамо гарантію від нашої компанії HABITARE interiors на усі придбані або замовлені вироби.

Так було і цього разу, коли до нас звернулися замовники з проханням порекомендувати грамотного дизайнера, який би опікувався їх новою квартирою з етапу чернових робіт. Ми порекомендували архітекторку Ольгу Кокун. З самого початку і до самого фіналу все відбувалося за планом.

У проєкті задіяна продукція крутих європейських виробників та наших партнерів:

- кухня TREO CUCINE, Італія

- кварцова стільниця CAESARSTONE, Ізраїль

- розсувний обідній стіл та комод з масиву AM CLASSIC, Португалія

- обідні стільці SEVEN SEDIE, Італія

- ліжко, тумбочки, комоди, підлогова вішалка з масиву AM CLASSIC, Португалія

- преміальний матрац з незалежними пружинами ALTRENOTTI, Італія

- кутовий диван DI MARCO, Італія

- придиванний столик з масиву AM CLASSIC, Португалія

- комод для взуття та банкетка в передпокій TONIN CASA, Італія.

Етапи роботи:

Як і завжди виконанная ремонтних робіт в приміщенні кухні починається з передачи на стройку розробленого нами проекту, відповідно до обраної моделі кухні та схеми розводу комуникацій. Вибір клієнтів та архітектора пав на класичну кухню Isabel.

Це дуже гарна та елегантна кухня з фасадами в лакованому МДФ. Для зручності замовника ми ще додали калькуляцію з необхідною побутовою технікою та кварцовою стільницею від кращого виробника - CAESARSTONE. Ми неоднарозово виїджали на об'єкт та робили контрольні виміри, щоби підтвердитися, що оздоблення йде за планом та згідно наших креслень. Це значно економить час у процесі монтажа, а іноді ще і бюджет.

У квартирі була передбачена велика спальня та окрема вбиральня. Тому не було ніяких обмежень при обиранні моделі та розміру ліжка. В результаті спальню прикрашає елегантне ліжко з масиву вишні. Не секрет, що головна складова здорового сну - це якісний матрац. Ми запропанували пружинний матрац преміальної якості Natural Dream 1500. Це надзвичайно гарний матрац від провідної італійської марки з 90-то річною історією - ALTRENOTTI. 

Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3 % на любі товари за підписку на наш Instagram!

@habitare_interiors