Приватний будинок КМ "Золоче", Київська область

Приватний будинок КМ "Золоче", Київська область
Замовити комплектацію

У спальні господарів присутні усі необхідні функціональні зони. Центром композиції звичайно стали ліжко і банкетка від італійської марки CONTE BED з натурального нубуку у кольорі антрацит.  Ця спокійна кольрова гамма дозволяє розслабитися і не відволікатися на колір.
Стильні приліжкові тумбочки від дизайнерського бренду PRADDY з Португалії - красиві і лаконічні. Усi меблі демонструють відмінний смак господарів. 

Етапи роботи:

Яскравий настрій в гостьовій спальні задає ліжко і крісло у кольорі фуксія від італійської марки LE COMFORT. А міцний сон e цьому красивому будинку гарантуюсь матраци від преміального італійського бренду ALTRENOTTI. Приліжкові тумбочки від італійського виробника PRESOTTO - легкі і не акцентнi.

У просторій вітальні легко розміститься дружна сім'я господарів та їх гості. Великий кутовий диван від італійської марки LE COMFORT з функциією поглиблення сидінь. На такому дивані не тільки зручно сидіти, а й лежати. Улюблене місце господаря будинку - крісло-релакс від дизайнерського бренду CONFORM, Швеція. Ідеальний відпочинок на ньому гарантований!

Зона кухні і їдальні - найважливіша частина будинку. Тут родина збирається на сніданки та вечері, тут приймають друзів. Великий обідній стіл і стільці від італійського бренду BONTEMPI CASA, а також барні стільці від CATTELAN ITALIA - лаконічного дизайну, вишукані і високої якості.

Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3 % на любі товари за підписку на наш Instagram!

@habitare_interiors