Приватний будинок на В.Фонтанi, м. Одеса

Приватний будинок на В.Фонтанi, м. Одеса
Замовити комплектацію

Так було і у цьому проекті, яким ми звичайно пишаємося. Замовник теж задоволений, тому отримав виокотехнологічний виріб, який буде функціонувати довгі роки. На фото у приватному будинку у затишному міcті Одеси, Великому Фонтану, кухня з острівом - модель Vogue від італійського виробника і нашего партнера -  DOIMO CUCINE. Зовнишнi боковини і фасади - фарбований МДФ з матовим покриттям у фабричному кольорі Corda, а також меламін з ефектом горiха. Корпус кухнi виготовлен з екологічно-чистої плити IdroLEB класу E0, без виділення формальдегіду. Корпус кухні - клеєний і тому розрахован на багаторічну експлуатацію без втрати геометрії.
Усі висувні механізми, електро-серводрайви і петлі від GRASS, Австрія. Стильнi і корисні аксесури, вбудоване led-підсвітлення, ефектна вітрина зі скляними дверима - це чудові акценти в композиції.
Проект одеського архітектора Івана Литвиненка.

Етапи роботи:

Проект кухні необхідно зробити до ремонту - це важливо! Дизайнер інтер’єру бачить загальну концепцію інтер'єру і його проект треба прийняти за основу. Але проект повинен бути складений менеджером-дизайнером нашої компанії, яка буде поставляти Вам кухонні меблі. Інакше можете запланувати одне, а вийде зовсім інше.

Як і зазвичай ми зняли заміри і виконали проект у дилерському фабричному ПО, що виключає помилки.

Проект монтувався бригадою наших досвідчених збирачів з 15-ти річним досвідом роботи в італійському сегменті. 
В цьому проекті все було зроблено правильно від початку і до кінця, тому і результат вийшов чудовий!

Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3 % на любі товари за підписку на наш Instagram!

@habitare_interiors