Calia Italia на Salone del Mobile di Milano 2022

Цього тижня з 7-го по 12-те червня у Мілані відбулася головна меблева виставка року - SALONE del MOBILE 2022, а разом з нею і Тиждень дизайну. Ми зібрали для вас найцікавіше, видовищне та яскраве та поспішаємо показати новинки з експозицій наших італійських партнерів! Не забудьте підписатися на нашу сторінку в Instagram https://www.instagram.com/habitare_interiors/, де знайдете більше фотозвітів.


Показ починаємо зі знайомства з CALIA ITALIA- провідним виробником з 57-ми річною історією. Засновані у 1965 році, CALIA TRADE спеціалізуються на виробництві м'яких меблів у місті Матера. На сьогодні виробник має статус історичного бренду національного інтересу та приєднується до Спеціального реєстру історичних брендів Італії. 


Поважний італійський виробник інвестує в майбутнє дизайну за допомогою екологічно чистих продуктів. Ця стратегія заснована на принципах енергозбереження, з особливою увагою до пошуку екологічно безпечних матеріалів. CALIA ITALIA застосовує цей підхід, тому що усвідомлює необхідність нової бізнес-культури, яка буде більш відповідальною та уважною до поточних і майбутніх екологічних проблем.


За ці роки компанія отримала безліч нагород. Від «AIRC Aziende Attive Award» (2000) до премії «Guggenheim Business and Culture» (присуджена двічі у 2001 та 2003 роках). Від «Sodalitas Social Award» (2004) до включення до «30 італійських компаній, які впроваджують найкращі практики у сфері корпоративної соціальної відповідальності» (2005), а також до «100 випадків досконалості» за версією Eurispes (2006). ). Від «Azienda Longeva Award» (2015), якою CALIA ITALIA відзначила свої перші 50 років у бізнесі, до «100 Eccellenze Italiane Award» (2018) і аж до включення в індекс дизайну ADI (2016) та German Design Award (2020).


Колекція меблів виробника - дивани, крісла, дивани-ліжка та пуфи представлені у дилерських салонах марки більш, ніж у 80 країнах світу. В Україні у м.Одесі познайомитися с продукцією CALIA ITALIA можна у дилерському салону HABITARE interiors, що розташований у ТВК «МегаДом». 
 

Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3 % на любі товари за підписку на наш Instagram!

@habitare_interiors