Наші проекти

Комплектація - це дуже важливий етап у перетворенні житла в ваш особистий затишний простір. Якщо ви вже встигли попрацювати з дизайнером та маєте готовий дизайн-проект, або просто бажаєте почути думку іншіх профі, то вам точно до нас.
Власники цієї шикарної квартири, розташованої у респектабельній частині Одеси, звернулися до нас у салон на фінальному етапі комплектації. У квартирі вже був виконаний якісний дизайнерський ремонт. Залишався завершальний, але при цьому дуже важливий етап - вибір ліжка, приліжкових тумбочок та крісел у майстер-спальню господарів.
Із великим задоволенням згадуємо цей цікавий проект, повну комплектацію якого нам довірив власник цієї стильної квартири з розкішним видом на Одеську затоку у ЖК "Green Wood". На цьому об'єкті ми застосували увесь свій досвід і професіоналізм.
Дуже цікавий проект. Уся робота по комплектації замicького будинку велася віддалено з Одеси.
Ми пiдібрали, замовили і привезли на об'єкт меблі, які гармонійно збіглися із загальним стилем будинку.
Ми не шукаємо легких шляхів і блискуче справляємося з найскладнішим завданням. Як правило ми відносимо до такого - проектування корпусних меблів. Необхідно врахувати усі деталі і правильно поставити завдання перед виробником меблів. Це особливо важливо, коли така робота ведеться віддалено, адже замовлення розміщується на виробництві в Італії.
Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3 % на любі товари за підписку на наш Instagram!

@habitare_interiors